Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2008/2009

 Szanowni Państwo
                                     Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie.

 

Mija kolejny rok szkolny, rok nowych wyzwań i zmian, wielu cennych inicjatyw i twórczych działań dla dobra edukacji. Koniec roku szkolnego jest dla mnie okazją, by wszystkim Państwu podziękować za rzetelność i wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę.

Dziękuję Wam Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy, za to, że przekazując młodemu pokoleniu zasób wiedzy i określone umiejętności, ubogacacie w nich nieprzemijające wartości dobra, prawdy i piękna, solidarności i społecznego zaangażowania.

Wam Drodzy Rodzice, dziękuję za to, że podejmujecie trud współpracy ze szkołą dla dobra Waszych dzieci. Gratuluję osiągnięć edukacyjnych Waszych dzieci – to powód do dumy. Jestem głęboko przekonana, że Wasz trud wychowawczy, wspaniały przykład do naśladowania na co dzień, zaowocuje piękną i pomyślną przyszłością dzieci, a dzięki temu – także dobrem wspólnym całego społeczeństwa.

Drodzy Uczniowie! Jestem pełna podziwu dla Waszej ciekawości świata i młodzieńczego entuzjazmu. Dziękuję Wam za to, że nie wahacie się postawić na naukę i rozumiecie, iż wasza przyszłość zależy od wykorzystania szansy, którą stawia przed Wami szkoła. Dzielę z Wami radość ze wspaniałych sukcesów i osiągnięć. Życzę Wam radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Wszystkim Państwu życzę udanego wypoczynku tak bardzo zasłużonego po trudach intensywnej nauki i pracy. Obyście w nowym roku szkolnym wrócili z nowym zapasem sił i gotowości do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.